Kwesta na cmentarzu - 31 października 2022


Kolejny już raz uczniowie i nauczyciele "Staszica" aktywnie włączyli się w przygotowania do obchodów Święta Zmarłych. W poniedziałek 31 października Koło Wolontariatu pod opieką p.prof. Agnieszki Sobczak sprzątało groby zmarłych nauczycieli. Ponownie też braliśmy udział kweście Towarzystwa Przyjaciół Zgierza, której celem jest ratowanie nagrobków na zgierskich cmentarzach.
W poniedziałek 31 października na cmentarzu na ul. Spacerowej i we wtorek 01 listopada na cmentarzu przy ul. Skargi dwie grupy uczniów z klas I (Małgorzata Królikowska, Julia Kubera, Wiktora Kubicka, Zuzanna Major, Julia Świderska, Paweł Kuciński, Julia Kłys, Małgorzata Miklaszewska, Gabriela Nowicka, Nina Pietrzak, Maja Sadok, Aleksander Bełdowski, Antoni Rusin) pod opieką p.prof. Małgorzaty Łodwig - Makowskiej aktywnie kwestowały, jednocześnie informując o dotychczasowych efektach wcześniejszych zbiórek na ten cel.
Tym razem wszystkim kwestującym w imieniu TPZ udało się uzbierać rekordowo wysoką kwotę - aż 15626 zł! Bardzo dziękujemy za zaangażowanie wszystkim darczyńcom!

kwesta1 kwesta2 kwesta3 jquery lightbox inline contentby VisualLightBox.com v6.1