Młodzi w biznesie - 16 listopada 2022


W środę 16 listopada 2022 r. w Starym Młynie w Zgierzu uczniowie klas III pod opieka p.prof. Ireny Brzezińskiej i p.prof. Wiolety Gabary uczestniczyli w spotkaniu "Młodzi w biznesie - mój pierwszy biznes w Zgierzu". Spotkanie przeznaczone było dla młodzieży szkół ponadpodstawowych i starszych klas szkół podstawowych.
W czasie ciekawej dyskusji panelowej swoją wiedzę merytoryczną przekazywali specjaliści z Powiatowego Urzędu Pracy w Zgierzu, Łódzkiego Urzędu Celno - Skarbowego i Urzędu Miasta Zgierza oraz dwoje zgierskich przedsiębiorców. Podczas spotkania młodzi ludzie mogli się dowiedzieć, jak założyć własną firmę oraz z czym wiąże się prowadzenia własnej działalności gospodarczej. Podczas spotkania ogłoszono konkurs na biznesplan "Młodzi w biznesie - mój pierwszy biznes w Zgierzu", w którym może wziąć udział każdy, kto nie ukończył 19 lat.
Spotkanie było bardzo ciekawą inicjatywą, uzupełniającą lekcje podstaw przedsiębiorczości, a jego organizatorem były władze miasta Zgierza oraz Zgierskie Centrum Obsługi Przedsiębiorców.
Foto: Wioleta Gabara

01 02 03 jquery lightbox inline contentby VisualLightBox.com v6.1