"Staszic" grał dla WOŚP


Jesteśmy bardzo dumni z tego, że po kilkuletniej przerwie, "Staszic" znów zagrał dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Tuż przed feriami, w piątek 13 stycznia 2023 r. w naszej szkole odbył się XXXI Finał WOŚP, w którego realizację zaangażowało się Szkolne Koło Wolontariatu oraz Samorząd Szkolny, a głównym koordynatorem była p.prof. Katarzyna Tołłoczko. Do szkolnej puszki trafiły pieniądze za sprzedawane w sklepiku szkolnym słodkości oraz za ubrania z "szafingu", a także za książki, kalendarze, kubeczki z okolicznościowego kiermaszu. Byli również liczni darczyńcy, którzy nic nie kupowali, ale wrzucali datki do puszki.
Po rozliczeniu puszki w dniu 29 stycznia 2023 r. okazało się, że chociaż nasza szkolna akcja wyprzedziła - z uwagi na ferie - główny finał ogólnopolski, to udało się przekroczyć granicę tysiąca złotych, zbierając 1020,12 PLN!
Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym w przygotowanie i przeprowadzenie szkolnego finału WOŚP oraz darczyńcom! Wierzymy, że zebrane w "Staszicu" pieniądze również pomogą wygrać z sepsą! Siema!
PS. Jesteśmy też bardzo dumni, że wśród kwestujących i członków sztabu WOŚP Zgierz było wielu uczniów i absolwentów naszej szkoły :) Tak trzymać!!!

wosp0 wosp1 wosp2 wosp3 wosp4 wosp5 wosp6 wosp7 wosp8 jquery lightbox inline contentby VisualLightBox.com v6.1