Otrzęsiny klas I
13 lutego 2024


We wtorek 13 lutego 2024 r. w stylu festiwalu muzycznego odbyły się Otrzęsiny klas I.
Każda z klas wylosowała styl muzyczny, w którym miała się przebrać, a potem przygotować i wykonać piosenkę na temat swojego wychowawcy. Klasa I A z wychowawczynią p. Iwoną Hulewicz - Sroczyńską to raperzy, klasa IB z wychowawczynią p. Katarzyną Tołłoczko to metale, klasa IC z wychowawczynią p. Joanną Jóźwiak to wirtuozi muzyki klasycznej, klasa ID z wychowawczynią p. Izabelą Grabarczyk to fani disco polo, a klasie IE wraz z wychowawcą p. Krzysztofem Kmieciem przypadła muzyka folk. Wychowawcy też pięknie się przebrali, aby dodać otuchy swym klasom😍.
Prowadzący otrzęsinowy festiwal Weronika Pabijańczyk i Kacper Stawarz sprawdzali pierwszaki na wiele sposobów: były "gorące krzesła", śpiewanie piosenek z konkretnym słowem, ale największe emocje wzbudził quiz wiedzy o szkole, w którym albo trzeba się było wykazać wiedzą na temat nauczycieli, budynku szkoły, jej historii i tradycji - a jeśli ktoś nie miał wiedzy, to trzeba było się nabiegać i sprawdzić (np. ile jest pucharów przy wejściu do szkoły 🤣). Wspólną zabawę zakończyła belgijka.
W rywalizacji zwyciężyła klasa 1B, która tego dnia autentycznie rozbiła bank - zwyciężyła nie tylko w Otrzęsinach, ale też została Najlepiej Przebraną klasą Ostatków. Brawo, 1B!
otrzesiny01 otrzesiny02 otrzesiny03 otrzesiny04 otrzesiny05 otrzesiny06 otrzesiny07 otrzesiny08 otrzesiny09 otrzesiny10 otrzesiny11 otrzesiny12 otrzesiny13 otrzesiny14 otrzesiny15 otrzesiny16 otrzesiny17 otrzesiny18 otrzesiny19 otrzesiny20 otrzesiny21 otrzesiny22 jquery lightbox inline contentby VisualLightBox.com v6.1